loga ue

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona opracowana przez Lokalną Grupę Działania - „Z Nami Warto” w ramach operacji, której celem jest wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR - LGD “Z Nami Warto”.


10 lipca br. odbył się w Kołaczkowie 39 Bieg o Złoty Kłos. Nowa trasa, dobra organizacja oraz sprzyjająca pogoda sprawiła, że wszyscy zawodnicy - 126 osób szczęśliwie ukończyło 10 km bieg.
Najszybszą kobietą niedzielnego biegu była Pani Joanna, reprezentantka klubu Altom Gniezno -zawodniczka odnotowała czas 41 minut 24 sekundy. W klasyfikacji open najlepszy był Pan Filip ze Środy Wielkopolskiej z czasem 33:44. Zwycięzcą wśród mieszkańców gminy Kołaczkowo był Pan Przemysław z Żydowa, który uzyskał czas 37:17.

Wszystkim uczestnikom, organizatorom, partnerom, sponsorom, mieszkańcom zaangażowanym w to wydarzenie składamy serdeczne podziękowania.

Gminny Ośrodek Kultury z Kołaczkowa już dziś zaprasza na 3 Bieg po Złote RUNo, który odbędzie się 24 września w Gorazdowie.

 

 Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

 

 

 

 

Początek strony