loga ue

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona opracowana przez Lokalną Grupę Działania - „Z Nami Warto” w ramach operacji, której celem jest wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR - LGD “Z Nami Warto”.

loga ue


W dniu 18 września br. zakończyliśmy cykl warsztatów specjalistycznych pn. „Nalewki ziołowe” w ramach projektu współpracy pt. „Moda na lokalne smaki”. W siedmiu spotkaniach zorganizowanych na terenie gmin członkowskich LGD „Z Nami Warto” wzięło udział 86 osób.

Podczas spotkań uczestnicy otrzymali szeroką wiedzę na temat mieszanek/nalewek ziołowych m.in. na trawienie „Mam tę moc: zjem wszystko w jedna noc”, dobry i spokojny sen „Śpiąca królewna”, na poprawę samopoczucia „Nalewka smerfa Marudy”. Warsztaty prowadziła Pani Anna Roter wykładowca na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, specjalista w dziedzinie edukacji zielarskiej i ajurwedyjskiej, która zaraziła uczestników swoją ogromną pasją i miłością do ziół i ziołolecznictwa. Wszystkim uczestnikom biorącym udział w warsztatach zielarskich życzy wspaniałych chwil i dobrego zdrowia z magią ziół.

Początek strony