loga ue

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona opracowana przez Lokalną Grupę Działania - „Z Nami Warto” w ramach operacji, której celem jest wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR - LGD “Z Nami Warto”.


PLAKAT DOŻYNKI 2017 JPG www Zapraszamy do stoiska LGD – „Z NAMI Warto”, które w tym roku propaguje zdrowy tryb życia. Dla najmłodszych moc atrakcji  {Play}

Plakat o szkoleniu GrantyPrzygotowanie wniosku o powierzenie i realizacje grantu - zaproszenie  {Play}

max256x256tr1a7bb811d345f7cd7fe6ac301e6f32c61

UWAGA!

Informujemy, że w dniach od 4 do 13 września 2017r. biuro w Żerkowie będzie nieczynne.  Za utrudnienia przepraszamy.

Jednocześnie zapraszamy do siedziby Biura LGD we Wrześni, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Kontakt: nr.tel.: 61 438 50 18; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu 24 lipca br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego zostały podpisane przez Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego oraz Dyrektor Departamentu PROW Panią Izabelę Mroczek dwie umowy o przyznaniu pomocy, które są związane z realizacją operacji na obszarze LGD – „Z Nami Warto” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego programem PROW na lata 2014-2020 w zakresie „Budowa i przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej”.

DSCN9953W dniu 20 sierpnia 2017 roku odbyła się III Edycja Biegu Ulicznego Górka Żerkowska. Uczestnicy brali udział w Biegu na 10 km, 6 km Marszu Nordic Walking oraz 600m II Marszu dla serca im. Małgosi Korcypy. Na trasie pojawiło się ponad 200 biegaczy oraz miłośników Nordic Walking. Najmłodsi sportowcy współzawodniczyli w miasteczku lekkoatletycznym, który został wyposażony  między innymi w  tor z przeszkodami oraz w miejsce do rzucania oszczepem. Podczas wydarzenia nie brakowało widzów, którzy z entuzjazmem dopingowali wszystkich sportowców.Koszulki dla najmłodszych zostały sfinansowane z środków LGD w ramach  Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Program PROW na lata 2014-2020. 

Lokalna Strategia Rozwoju 

Początek strony