loga ue

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona opracowana przez Lokalną Grupę Działania - „Z Nami Warto” w ramach operacji, której celem jest wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR - LGD “Z Nami Warto”.


Drodzy Mieszkańcy!
W związku z proponowaną zmianą Lokalnej Strategii Rozwoju realizowanej przez LGD „Z Nami Warto” zapraszamy mieszkańców obszaru do zapoznania się z planowanymi zmianami.

 Proszę zwrócić uwagę na informacje (zaznaczone na zielono) dotyczące:
- zwiększenia ilości i budżetu na realizację projektów współpracy;
- zaktualizowania załączników nr 3, 4 i 6 do LSR-u.

Podsumowując, korzystne przewalutowanie środków przeznaczonych na zrealizowane już nabory, pozwoli nam dodatkowo ogłosić nabór wniosków na zakładanie (PREMIA na START) i rozwijanie działalności gospodarczej pod warunkiem wprowadzenia i zatwierdzenia niniejszych zmian do  LSR-u.
Na Wasze zapytania i sugestie dotyczące proponowanych zapisów, przekazywanych tylko pocztą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oczekujemy od dnia 10.02.2021r. do 17.02.2021r. do godz. 12:00. 
Liczymy na Waszą aktywność!!!

Projekt LSR
Projekt załącznik nr 3 
Projekt załącznik nr 6 

Początek strony